пятница, 6 ноября 2020 г.

БАТЬКАМ ПРО СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ


 ШАНОВНІ БАТЬКИ, НА ЖАЛЬ ЖОРСТКІ КАРАНТИННІ УМОВИ НЕ ДАЮТЬ НАМ ЗМОГИ ЗУСТРІЧАТИСЯ ОСОБИСТО НА БАТЬКІВСЬКИХ ЗБОРАХ. АЛЕ ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ, ЗДОБУВАННЯ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВАШИМИ ДІТЬМИ ПОЧАЛОСЬ І ПОВИННО БУТИ УСПІШНИМ,  НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА НЕЗВИЧАЙНІ УМОВИ НАШИХ З ВАМИ СПІЛКУВАНЬ.   ПЕРЕД ТИМ, ЯК ПРОЧИТАТИ СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ  ДИТИНИ,  ОЗНАЙОМТЕСЯ, БУДЬ ЛАСКА, З ЛИСТОМ - ПОЯСНЕННЯМ, ЛИСТОМ - ПОБАЖАННЯМ ВІД ВЧИТЕЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ.  

ЛИСТ

вторник, 6 октября 2020 г.

ДОПОМОГАЄМО ПЕРШАЧКАМ ОПАНУВАТИ СКЛАДАННЯ ЗВУКОВИХ МОДЕЛЕЙ СЛІВ

 НА ПРОХАННЯ БАТЬКІВ ПУБЛІКУЮ ПАМ'ЯТКУ, ЯК ПРАЦЮВАТИ З ДИТИНОЮ ПІД ЧАС СКЛАДАННЯ ЗВУКОВИХ СХЕМ СЛІВ.

воскресенье, 13 сентября 2020 г.

ГОТУЄМО ПРИРОДНИЙ МАТЕРІАЛ

 


НАСТУПАЄ ПРЕКРАСНА ПОРА ЗОЛОТОЇ ОСЕНІ, ЩОБ ЗАЛИШИТИ В ПАМ'ЯТІ ВСЮ КРАСУ ПРИРОДИ В ЦЕЙ ЧАС, МИ БУДЕМО ВИГОТОВЛЯТИ ВИРОБИ ІЗ ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ.

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ: ПРАВИЛЬНО ЗІБРАТИ І ЗБЕРЕГТИ МАТЕРІАЛ ДЛЯ НАШИХ МАЙБУТНІХ ПАННО та АПЛІКАЦІЙ. ГОТУЄМО ЛИСТЯ: ЗБИРАЄМО РІЗНИХ РОЗМІРІВ (ДО 5-6 СМ), ФОРМ, КОЛЬОРІВ. ОБОВ'ЯЗКОВО!!!!, ЩОБ БУЛИ 4-6 ШТ. ОДНАКОВИХ! СУШИМО ЗА ДОПОМОГОЮ ПРАСКИ І ГАЗЕТИ (СТАРИМ ДІДІВСЬКІМ СПОСОБОМ "У КНИЖКУ" НЕ ГОДИТЬСЯ: ПСУЄТЬСЯ КНИГА, ЛИСТЯ ДЕФОРМУЄТЬСЯ І ЛАМАЄТЬСЯ). ПРИГОТОВЛЕНЕ ЛИСТЯ ЗБЕРІГАЄМО У КОРОБОЧЦІ. КОЛИ БУДЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО УРОК РОБОТИ З ПРИРОДНИМ МАТЕРІАЛОМ- ПРИНОСИМО ДО КЛАСУ.


четверг, 9 июля 2020 г.

Інформація для батьків майбутніх першокласників


  1. Перейдіть за посиланням  https://drive.google.com/file/d/1RKhIXXscJ56DMKQU4pOKvuaYTp9Kx_hO/view?usp=sharing  
скачайте на власний гаджет анкету, заповніть її і перешліть класному керівнику за адресою: olotysh2a@gmail.com 
  1. Список шкільного приладдя для 1 класу

среда, 12 февраля 2020 г.

НАШ ІНТЕРНЕТ БУДЕ БЕЗПЕЧНІШИМ

10.02 У НАС В КЛАСІ ВІДБУЛОСЯ ЗАНЯТТЯ "ПИЛЬНІСТЬ В ІНТЕРНЕТІ. ЯК НЕ ПОПАСТИСЯ НА ГАЧОК ФІШИНГУ"
МИ ПОЗНАЙОМИЛИСЯ З НОВИМИ ДЛЯ НАС ПОНЯТТЯМИ - ЗАГРОЗАМИ В ІНТЕРНЕТІ

ПРАЦЮВАЛИ В КОМАНДАХ- ДІЗНАВАЛИСЯ ПРО ДОСТОВІРНІСТЬ ЙМОВІРНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ,  АНАЛІЗУВАЛИ ДОСТОВІРНІСТЬ САЙТІВ


















ТЕСТУВАЛИ СЕБЕ ЯК ПИЛЬНОГО КОРИСТУВАЧА ІНТЕРНЕТУ



СПОДІВАЄМОСЯ, ШАХРАЯМ НЕ ВДАСТЬСЯ НАС ОБМАНУТИ, БУДЕМО ПИЛЬНИМИ КОРИСТУВАЧАМИ ІНТЕРНЕТУ





воскресенье, 9 февраля 2020 г.

КОНКУРС "КЕНГУРУ"

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» відбудеться 
19 березня 2020 року
  Детальна інформація розміщується на сайті www.kangaroo.com.ua, де також знаходяться завдання минулих років для підготовки до конкурсу.
     Всі  учасники конкурсу отримають сертифікати.
Бажаю успіхів в підготовці та успішно розв'язаних задач.

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету відзначають щороку. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.
В понеділок відбудуться заняття для дітей «Не піддавайтеся обману» (пильність в Інтернеті)
А пост нижче присвячений батькам
Унаслідок вибухоподібного розвитку технологій, масової появи планшетів, смартфонів, та доступного дешевого Інтернету, проблеми «цифрового виховання» постають все гостріше.  Батьки, діти і суспільство у цілому вперше зіткнулися із цими викликами. Потрібно докласти зусиль, щоб мудро їх прийняти. Батькам необхідна допомога і ясність, підказки від експертів, адже ситуація з медіа, що складається на наших очах – не мала прецедентів у минулому.
Цю міні-книжечку про основні виклики «цифрового батьківства» розробили кілька років тому у Сингапурі, з ініціативи тамтешньої Ради з питань ЗМІ (Media Literacy Council). У посібнику піднімаються важливі питання: Коли дозволяти дітям користуватися Інтернетом та мобільними пристроями? Які обмеження доцільно встановлювати? Як оберігати школярів від небажаного онлайн-контенту? Як діяти, якщо дитина потрапила у небезпечну або неприємну ситуацію у мережі? Як балансувати між дисципліною та довірливими, відвертими стосунками з власними дітьми? Як зробити так, щоб дитина змогла якнайповніше користуватися можливостями сучасного світу та, водночас, не узалежнилася від пристроїв та ґаджетів? Як уникнути ігрозалежності? Як дати раду кібербулінгу?
Для усіх батьків: ЗАВАНТАЖУЙТЕ ПОСІБНИК «Клан Клік-Клац. Виховання дітей у цифрову еру». БЕЗКОШТОВНО та поширюйте його серед знайомих та друзів. 

ГОТОВИМСЯ К УРОКУ ВНЕКЛАССНОГО ЧТЕНИЯ

ЧИТАЕМ УДИВИТЕЛЬНУЮ КНИГУ СОФЬИ ПРОКОФЬЕВОЙ "ПРИКЛЮЧЕНИЯ ЖЁЛТОГО ЧЕМОДАНЧИКА".
Мальчик Петя был таким пугливым, что его мама решила обратиться к доктору. У волшебника-доктора есть прекрасное лекарство — «конфеты настоящей храбрости», да вот беда: чемоданчик с чудо-медикаментами попадает в чужие руки. Последствия могут быть самыми плачевными, однако, к счастью, их удается избежать. А Петя, неожиданно для всех и себя самого, становится храбрым без всяких лекарств…
ПОСЛЕ ПРОЧТЕНИЯ МОЖЕТЕ ПОСМОТРЕТЬ ФИЛЬМ, СНЯТЫЙ ПО МОТИВАМ ЭТОЙ КНИГИ.

ОБСУЖДЕНИЕ КНИГИ 17 ФЕВРАЛЯ